W TVP Info wywiady z BK i JK. Poza tym JK był u Moniki Olejnik, na szczęście na odległość- nauczony doświadczeniem brata wolał uniknąć bezpośredniego obcowania 🙂 Na razie nie ma nigdzie całości nagrania. BTW zdaniem odwiedzających stronę platforma.org debaty wygrał JK 😉

Konrad Piasecki powoli zaczyna do siebie dopuszczać możliwość wygranej J. Kaczyńskiego. Moim zdaniem jest to bardzo prawdopodobne bo kampanie negatywne (a taką prowadzi PO) przejadły się nam po wyborach 2005 i 2007  r.

(…) analiza poprzednich związków między debatą, a wynikiem wyborczym nie pozostawia wątpliwości – Kwaśniewski wygrywający debaty z Wałęsą, Lech Kaczyński pokonujący Tuska i Tusk górujący w 2007 nad Jarosławem Kaczyńskim wygrywali potem wybory. I ten scenariusz może okazać się polską prawidłowością.

Ludwik Dorn wytacza kolejny proces, wszystko obliczone na zaistnienie w mediach. Dorn jest Janem Rokitą PiS, przekalkulował poparcie dla siebie, za bardzo zawierzył temu, że inteligencja i rozpoznawalność wystarczą do budowy alternatywnej wobec PiS siły politycznej. Jak wiadomo inteligencja przydaje się politykowi jedynie do mamienia wyborców, a sama w sobie nie jest gwarantem poparcia. Z kolei łaska mediów na pstrym koniu jeździ no i Dorn skończył jak skończył. Trochę szkoda.

Ciekawa informacja o tym, że MSZ przekonało panią Clinton do nieskładania kwiatów na Wawelu. Pięknie się kończy ta kampania, przypomnijmy: promocja Komorowskiego przy boku Hilary Clinton, WOŚP dla powodzian licytujący konstytucję przygotowaną przez sztabowców PO, pozew przeciwko Kamińskiego. To naprawdę partia władz w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Poza tym już ponad 10 000 osób na facebookowskiej stronie Korwin-Mikkego 🙂

Reklamy
Komentarze
 1. shoot pisze:

  Witam, gratuluję rozbicia rzeczowymi argumentami bzdur damianera.

  Czekam na kolejne wartościowe wpisy. Mam nadzieję że ta strona dopiero raczkuje i masz w planach jej rozwijanie.

 2. Extrime pisze:

  Gratuluję racjonalnego spojrzenia na bańkę w której żyjemy, ale to tylko czubek góry lodowej możemy podyskutować w jakim świecie żyjemy , jakie mamy prawa a jakich nie,
  to i tak nic nie da, jesteśmy tylko zwykłymi konsumentami z których trzeba wycisnąć ostatnią złotówkę na gówniane produkty bez których „nie możemy żyć”.
  Przemysły farmaceutyczne z WHO na czele trują nas jak się da, by tylko więcej kupować leków , chorować , a na koniec mieć raka i stracić cały dorobek życia na chemie, GMO załatwia sprawę na co dzień po cichu.
  Kilka lat temu i nie było tyle zachorowań na raka , kobiety mogły normalnie rodzić dzieci, a teraz co trzecia ma problemy z zagrożoną ciążą, więc czym jest polityka w porównaniu z prawdziwym zagrożeniem jakie nas dotyka na co dzień, nie trzeba daleko szukać, dopiero co największy wałek w dziejach zgotowało nam WHO ze skażonymi szczepionkami na grypę, ile milionów euro poszło na produkt który poszedł do kosza, nic o tym nie słychać sprawa wyciszona , dziękuję pani Ewie Kopacz za niezłomną postawę , bo to dzięki niej (i tysiącom ludzi piszącym @le do władz wraz z Piotrem Beinem) Polska nie zaciągnęła kolejnego długu na gówno warte szczepionki.
  Uff odbiegłem troszeczkę od tematu 🙂 ale , tylko dzięki takim portalom jak ten da się przebudzić ludzi z ogłupiałej otaczającej nas pięknej medialnie rzeczywistości.
  Życzę owocnych sukcesów w informowaniu nas, zwykłych ludzi o tym co próbuje nam zgotować władza , unia , globalizacja.

 3. iceman pisze:

  nie chce pisać tutaj na temat tego newsa, ale ogólnie sądzę (co prawda jedynie na podstawie twojego filmiku na yt) że jesteś inteligentną i posiadającą sporą wiedzę osobą która wie co mówi i chyba nie przesadzę jeśli napisze że mógłbyś bardzo pomóc JKM

  pozdrawiam

 4. Maciej Raś pisze:

  Dobrze że trafiłem na tą stronę będę ją promował

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s